środa, 1 grudnia 2010

19 m nad ziemią - ELEWATOR Gdańsk - 11.11.2010

Święto Niepodległości, urodziny Pawełka - trzeba to było jakoś uczcić.Tym samym wybrałem się wraz z znajomymi poczuć troszkę adrenaliny w te zimne i pochmurne dni, wspinając się na najwyższej ściance w Trójmieście (19 m).Dagmara (moja dziewczyna) pierwszy raz wybrała się ze mną na wspinaczkę, nigdy wcześniej nie próbowała swoich sił w wspinaczce i miała duże obawy, jednak po krótkich namowach i trafnych argumentach :) odważyła się i weszła. Może nie pod sam sufit ale i tak byłem dumny że się przełamała ( ponieważ ma lęk wysokości - tak jak Ja:)) i na koniec pytała już "kiedy kolejny raz tutaj przyjdziemy.. ?" :).


Oprócz mnie i Dagmary był też Mikrus i Blanka, miał jeszcze dotrzeć Bracki, ale.... jak to On zawsze ma długi ogon.. i dojechał jak my w sumie już wychodziliśmy.
Po długiej przerwie udało się wejść na samą górę paroma ścieżkami, na dobicie skoczyliśmy na ściankę bulderową gdzie próbowaliśmy swoich sił na ściance ustawionej po kątem 45 stopni z finałem wchodząc na sufit:)


Wszyscy pozytywnie zmęczeni pojechaliśmy na kawkę/browarek do Brackiego, gdzie można było porozmawiać i zaplanować kolejne eventy.

ALBUM ZDJĘĆ